Hlavné menu

Novinky na Ultrablogu
Rubriky

Najčítanejšie články

Neexistuji vhodna data!

Posledné komenáre
  • Dobry den, dekuji za super clanek. Chtela jsem vam ho ohodnotit tou nejlepsi znamkou a v domneni, . . . (Lung-gom-pa. Tibetskí bežci.)
  • Denne sleduje Tvoje výkony.Držíme Ti všetci palce. (3100 Mile Race 2014)
  • KEep it up pranjal. There have been complaints that you have been drinking too much coffee! Grahak (3100 Mile Race 2014)
  • Podľa mňa, je to vec osobnej voľby. Všetky tieto ultraľahke topánky majú výhodu, že neupra . . . (Topánky na behanie)
  • A vivobarefoot topank? v poslednom čase su tie topanky vel'mi popularne... aky je vaš nazor? (Topánky na behanie)
  • Návštevy

    CECHTRANS 2007 solorun

    Vydané dňa 04. 10. 2007 (5879 prečítaní)
    Jozef Rajchl    V piatok 5.10.2007 začína slovenský ultrabežec Jozef Rajchl ďalší zo svojich projektov. Tento krát ako prípravu na budúcoročný beh z Bratislavy do olympijského Pekingu absolvuje za 7 dní skoro 700 km dlhý sólo beh naprieč Českou republikou s podtitulom:

    „Z Ašu do Lanžhotu, solobeh za 7 dní po stopách Martina Hunčovského“


        Tu sú propozície behu, ktoré nám Jožo zaslal:

    Organizátor/ultrabežec: Jozef Rajchl,
    XTREMERUN Devínska Nová Ves Oz.,
    Novoveská 10, 84107 Bratislava
     
    Doprovod: trojkolieskový kočík 
    +421908114885 roaming – kto by sa chcel niekto pridať 
     
    Cieľ„CECHTRANS 2007 solorun“:
     
    • Oficiálny začiatok prípravy na expedíciu  „Ázia 2008 po vlastných“  /Bratislava- Atény - Peking/
    • Vytvorenie Slovenského rekordu a pokus o atakovanie CZ rekordu v behu Aš – Lanžhot.
    • Atakovanie CZ rekordu ultrabežca Martina Hunčovského
     
    Štart:  05.10.2007 09,00 hod. Aš – Mestský úrad  
    Cieľ:   11.10.2007 ??.?? hod. Lanžhot Hl. Námestie
    Rozpočet: 3000,- Sk



    Trasa :
     
    „Z Ašu do Lanžhotu solobeh za 7 dní po stopách Martina Hunčovského“
    697 km – 7dní (168hod.)
     
    5.október 2007: štart Aš – cíl Březová (98 km)
    Aš, cyklostezka č. 2057, Nebesa, Výhledy, Skalka, cyklo 2064, Hazlov, Táborská, cyklo 2057, Ostroh, Lužná rozc., cyklo 2068, Františkovy Lázně (25), červená turistická značka přes město, Žirovice, Stodola, Nový Drahov, cyklo 2133, Třebeň, Hartoušov, Nebanice, Kynšperk n.O. (48), cyklo 2136, Libavské údolí, Šabina, Dolní Rychnov, Sokolov (64), Staré Sedlo, Loket, cyklo 204, Karlovy Vary (90), Březová (98)
     
    6. október2007: štart Březová – cíl Postoploprty (98 km)
    Kolová (102), Pila, Rybničná, cyklo 1041, Bochov, Herstošice, zahnout doleva, Varhaneč, cyklo1043, Záhoří, Luka (129), Týniště, Velký Hlavákov, Bělá, cyklo 35, Valeč, Nová Ves, Podbořanský Rohozec, zahnout doprava, Nepomyšl, Podbořany (161), silnice č.224, Vysoké Třebušice, zahnout doprava, Mory, Kněžice, Čeradice, Žatec (183), cyklo 353, Staňkovice, Postoloprty (199)
     
    7. október 2006: štart Postoloprty – cíl Kelské Vinice (94 km)
    Louny (207), Slavětín (216), Stradonice, Levousy, Křesín, Libochovice (230), Budyně n. O. (239), Písty, Doksany, Nové Dvory, Chvalín, Podlusky, Roudnice n.L. (256), Dobříň, Záluží, Račice, Štětí (266), Stračí, Ješovice, Liběchov (277), zelená turistická, Mělník, Kelské Vinice (293)
    8. október 2007: štart Kelské Vinice – cíl Kutná Hora (105 km)
     
    Tuhaň, Neratovice, Byškovice Základní škola (305), Jiřice, Kostelec n.L., cyklo 0019, Záryby, Brandýs n.L., Vyšehořovice, Vykáň, Černíky, Štolmíř, Český Brod (347), Přistoupim, Kšely, Vitice, Lipany, Třebovle, Kouřim (363), Svojšice, Krychnov, Libodřice, Polní Voděrady, Lošany, Radovesnice I, Štítary, Kolín (384), Hluboký Důl, Nebovidy, Červené Pečky, Hořany, Kutná Hora (398)
    9. október 2007: štart Kutná Hora – cíl Jihlava (108 km)
     
    Neškaredice, cyklo 1, Třebešice, Čáslav (408), zelená turistická, Schořov, rozcestí Pod Suchou skálou, pak po žluté turistické, Podmoky, Golčův Jeníkov (427), Kobylí Hlava, Chrtníč, Lubno, Bačkov, cyklo 4155, Zboží, Malčín, Světlá n.Sáz. (452), Lipnička, Dolní Město, Kejžlice, cyklo 1214, Budíkov, Světlice, Humpolec (474), cyklo 161, Bystrá, Krasoňov, Šimanov, Hlávkov, Vyskytná pod Jihlavou, Plandry, Jihlava (506)
     
    10. október 2007: štart Jihlava – cíl Znojmo (79 km)
    cyklo 162, Petrovice, Luka nad Jihlavou, červená turistická, Rozseč, Bransouze, Čichov, přes most na cyklo 162, Přibyslavice, Nová Ves, Třebíč (539), cyklo 401, cyklo 212, Slavice,Výčapy, Jaroměřice n. Rokytnou (554), cyklo 5105, Bohušice, Moravské Budějovice (555), cyklo 5110, Lažinky, polní cestou, Zvěrkovice, Hostim, cyklo 481, rozcestí s modrou turistickou značkou, modrá turistická, Jevišovice (566), Bojanovice, Hluboké Mašůvky, Přímětice, Znojmo (585)
     
    11.októbra 2007: štart Znojmo – cíl Lanžhot (115 km)
    Načeratice, Derflice, Strachotice, Slup, Jaroslavice, Hrádek, Dyjákovice, cyklo 48, Hevlín (626), cyklo 4, cyklo 41, Mikulov (656), modrá turistická, Svatý Kopeček, Mušlovický rybník, Lednice (673), cyklo 41, Břeclav (684), cyklo 43, Lanžhot (700)


    Ak máte niekto čas a chuť môžete sa  k nemu na časť trasy pripojiť. Držíme Jožovi palce.

    [Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
    | Autor: Prānjal | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | podpor nás na vybrali.sme.sk podpor nás na vybrali.sme.sk| Informační e-mailVytlačiť článok
    Reklama
    Google

    Novinky
    08.11.2010: 100 km E.A.A. EUROPEAN CHAMPIONSHIP
    Muži:
    1. JONAS BUUD, SWE, 6:47:40
    2. OLEKSANDR HOLOVNYTSKYY, UKR, 6:51:03
    3. ANDRÉ COLLET, GER, 6:51:54

    7. DANIEL ORÁLEK, CZE, 6:58:26
    21. ONDREJ EVIN, SVK, 7:25:53
    27. PETER TICHY. SVK, 7:35:28
    34. MILAN ADAMEC, CZE, 7:49:20
    49. JAROSLAV BOHDAL, CZE, 8:14:53
    55. SLAVOMIR LINDVAI, SVK, 8:35:17
    61. RUDOLF LORENCIK, SVK, 8:55:11
    63. JAN BUJNAK, SVK, 9:23:34

    Ženy:
    1. ELLIE GREENWOOD, GBR, 7:29:05
    2. MONICA CARLIN, ITA, 7:30:50
    3. LIZZY HAWKER, GBR, 7:33:26

    30. ALENA ŽÁKOVSKÁ, CZE, 9:34:32
    32. MARTINA JUDA, CZE, 9:56:17
    33. VILMA PODMELOVÁ, CZE, 10:21:09

    28.09.2009: Spartathlon 2009
    Muži:
    1. Ryoichi Sekiya, JPN, 23:48:24
    2. Lars Christofferse, DAN, 24:31:45
    3. Jon Berge, NOR, 25:09:38

    10. Slavomír Lindvai, SVK, 27:16:10

    Ženy:
    1. Sumie Inagaki, JPN, 27:39:49
    2. Yoshido Matsuda, JPN, 31:16:12
    3. Lisa Bliss, USA, 32:23:26

    11.05.2009: Self-Transcendence 12+24 Stunden-Lauf Basel
    24-hodinový beh

    Muži:
    1. Kai Horschig, GER, 212,686km
    2. Ananda-Lahari Zuščín, SVK, 209,747km
    3. Victor Rodionov, LAT, 209,121km

    Ženy:
    1. Carmen Hilderbrand, GER, 207,390km
    2. Nicole Kresse, GER, 176,358km
    3. Ramona Thevenet-Smith, GBR, 166,224km

    12-hodinový beh

    Muži:
    1. Simon Schmid, SUI, 129,120km
    2. Udo Stossberger, GER, 127,512km
    3. Grigire Cilipic, MDA, 127,370km

    Ženy:
    1. Regina Berger-Schmitt, GER, 111,331km
    2. Caroline Girod, SUI, 98,300km
    3. Belinda Eckert, GER, 96,309km

    05.05.2009: IAU 24h World Challenge, Bergamo, Taliansko
    Muži:
    1. Henrik Olson, SWE, 257,042km
    2. Ralf Weis, GER, 244,492km
    3. Yuji Sakai, JPN, 242,713km

    29. Petr Dostálek, CZE, 213,466km
    34. Slavomír Lindvai, SVK, 208,898km
    39. Miroslav Osladil, CZE, 206,233km
    64. František Gállik, SVK, 183,951km
    74. Martin Huncovský, CZE, 177,319km
    137. Ján Bujňák, SVK, 52,161km

    Ženy:
    1. Anne-Cecile Fontaine, FRA, 243,644km
    2. Brigitte Bec, FRA, 234,977km
    3. Monica Casiraghi, ITA, 223,848km

    38. Martina Nemečková, CZE, 175,098km
    50. Pavnína Procházková, CZE, 154,900km
    56. Dagmar Hurková, CZE, 137,963km

    05.05.2009: Self-Transcendence Six and Ten Day Race, New York
    10-dňový beh

    Muži:
    1. Madhupran Schwerk, GER, 777 míľ
    2. Igor Mudryk, UKR, 712 míľ
    3. Yuri Trostenyuk, UKR, 629 míľ

    12. Chakradhara Čáslava, CZE, 501 míľ
    13. Rastislav Uličný, SVK, 495 míľ
    19. Padyatra Komák, SVK, 408 míľ

    Ženy:
    1. Kaneenika Janáková, SVK, 707 míľ (Slovenský rekord)
    2. Sarah Barnett, AUS, 684 míľ
    3. Jayasalini Abramovskikh, UKR, 619 míľ

    6. Ivana Nemcová, CZE, 559 míľ
    10. Sylva Stradalová, CZE, 525 míľ
    14. Zuzana Dócziová, SVK, 503 míľ

    6-dňový beh

    Muži:
    1. Darren Worts, USA, 420 míľ
    2. Vilodymyr Hlushchuk, UKR, 391 míľ
    3. Vlastimil Dvořáček, CZE, 375 míľ

    11. Ales Pliva, CZE, 293 míľ
    12. Michal Petříček, CZE, 285 míľ

    Ženy:
    1. Dipali Cunningham, AUS, 513 míľ (WR)
    2. Pam Reed, USA, 490 míľ
    3. Lenka Švecová, CZE, 372 míľ

    9. Sunanda Mináriková, CZE, 284 míľ

    05.05.2009: Podvihorlatský maratón 2009
    Muži:
    1. Ferenc Biri, HUN, 2:43:09
    2. Vladislav Lipovský, SVK, 2:44:46
    3. János Zabari, HUN, 2:45:24

    Ženy:
    1. Anna Balošáková, SVK, 3:35:26
    2. Zlatica Semanová, SVK, 3:40:23
    3. Erika Billá, SVK, 3:43:39

    16.04.2009: Athens Ultramarathon Festival 24h, 48h, 72h and 7 days
    7 dňový beh

    Muži:
    1. SICHEL WILLIAM, GBR, 805km
    2. LO WEI NING, TPE, 789,217km
    3. NOMIKOS NIKITAS, GRE, 771km

    Ženy:
    1. JANOSI ELVIRA, HUN, 436,156km

    72 hodinový beh

    Muži:

    1. BATZOGLOU VAGELIS, GRE, 415km
    2. KOROVESIS GEORGE, GRE, 304,305km
    3. PRIMUS THOMAS, AUT, 300km

    Ženy:

    1. HUANG SHU MIN, TPE, 407,507km

    48 hodinový beh

    Muži:
    1. KAZOURIS DIMITRIS, GRE, 300km
    2. JONES COLIN, GBR, 275km
    3. PAPACHARALABOUS NIKOS, GRE, 216km

    Ženy:
    1. GIANNAKOPOULOU DIMITRA, GRE, 201km
    2. VENITI MARIA, GRE, 134,72km

    24 hodinový beh

    Muži:
    1. GEORGIOPOULOS KONSTANTINOS, GRE, 211km
    2. NIKOLIS CHARALAMBOS, GRE, 207,228km
    3. MUSTALA ARI, FIN, 204,892km

    Ženy:
    1. BERCES EDIT, HUN, 201,237km
    2. CHIA LUH SIN, TPE, 193,52km
    3. AHLHOLM TUULA KRISTIINA, FIN, 185,462km

    07.04.2009: Marathon Des Sables 2009
    Muži:
    1. Mohamad Ahansal, MAR, 16:27:26
    2. Aziz El Akad, MAR, 16:31:40
    3. Salameh Al Aqra, JOR, 17:15:06

    234. Stanislav Kmec, SVK, 31:04:25

    Ženy:
    1. Touda Didi, MAR, 23:30:44
    2. Meghan Hicks, USA, 24:29:16
    3. Luz Perez Carbajo, ESP, 24:38:32

    47. Ivana Pilarova, CZE, 40:50:12

    29.03.2009: ČSOB Bratislava Marathon
    Muži:
    1. HAURYCHENKO Aliaksej, BLR, 2:21:40
    2. BARTKIEWICZ Krzysztof, POL, 2:31:38
    3. HOLEČKO Martin, SVK, 2:31:47

    Ženy:
    1. FÖLDINGNÉ NAGY Judit, HUN, 2:50:21
    2. PETNUCHOVÁ Ingrid, 2:51:05
    3. MARTINCOVÁ Ivana, 2:54:17

    23.03.2009: Furčianský maratón
    Muži:
    1. Slavomír Lidvai, SVK, 2:53:25
    2. Ondrej Evin, SVK, 2:55:12
    3. Rudolf Lorenčík, SVK, 2:56:50

    Ženy:
    1. Zlatka Semanová, SVK, 3:55:08
    2. Eva Hatalová, SVK, 3:55:23
    3. Alžbeta Tiszová, SVK, 4:15:05
    Archív správ...

    Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.
    Vaše pripomienky, podnety a námety zasielajte na náš mail ultrabeh - ZAVINÁČ - ultrabeh.sk .