Hlavné menu

Novinky na Ultrablogu
Chyba: nepodatrilo se nacist zdroj...
Rubriky

Najčítanejšie články

Neexistuji vhodna data!

Posledné komenáre
 • Dobry den, dekuji za super clanek. Chtela jsem vam ho ohodnotit tou nejlepsi znamkou a v domneni, . . . (Lung-gom-pa. Tibetskí bežci.)
 • Denne sleduje Tvoje výkony.Držíme Ti všetci palce. (3100 Mile Race 2014)
 • KEep it up pranjal. There have been complaints that you have been drinking too much coffee! Grahak (3100 Mile Race 2014)
 • Podľa mňa, je to vec osobnej voľby. Všetky tieto ultraľahke topánky majú výhodu, že neupra . . . (Topánky na behanie)
 • A vivobarefoot topank? v poslednom čase su tie topanky vel'mi popularne... aky je vaš nazor? (Topánky na behanie)
 • Návštevy

  10 a 6 dňový beh 2009, New York - nový svetový rekord!

  Vydané dňa 03. 05. 2009 (7195 prečítaní)
  10-dňový beh, 10. deň, 6-dňový beh, 6. deň: Pranab už od piateho dňa pre zdravotné problémy nemohol posielať príspevky a tak aspoň záverečné zhodnotenie.
     Tento ročník 6-dňového behu bol ozdobený fantastickým svetovým rekordom Dipali Cuningham, ktorá zabehla 513 míľ. Táto 50 ročná australčanka je jasným príkladom toho, že vek nie je žiadnou prekážkou na dosahovanie neuveriteľných výkonov. Len niekoľko míľ za ňou s výkonom 490 míľ skončila američanka Pam Reed. Na výbornom treťom mieste s výkonom 372 míľ skončila češka Lenka Švecová.
     V ženskej časti 10-dňového behu obhájila svoje minuloročné prvenstvo v novom slovenskom rekorde 707 míľ Kaneenika Janáková. Za ňou so 684 míľami skončila australčanka Sarah Barnett a na treťom mieste bola Jayasalini Abramovskikh z Ruska so 619 míľami.
     10-dňový mužský beh vyhral nemec Madhupran Schwerk so 777 míľami, za ním nasledovali dvaja ukrajinci Igor Mudryk so 712 míľami a Juri Trostenyuk so 629 míľami.
     Američan Darren Worts zvíťazil v mužskom 6-dňovom behu so 420 míľami, za ním bol ukrajinec Vlodimir Hlushchuk s 391 míľami a tretí bol Česch Vlasta Dvořáček.

  Konečné výsledky
  Fotogaléria
  Reportáže Utpala Marshala (v angličtine)

  10-dňový beh, 5. deň, 6-dňový beh, 1. deň:    Dnes som bol rád, že sa mi podarilo dostať sa na štart pred dvanástou a stihnúť štart 6 dňových.
      Počasie sa spravilo pekné, alke horúce možno až moc. Dnes bolo na bežcoch skutočne vidieť, že teplom trpia a rovnako to bolo vidieť aj na 6 dňovkároch už po pár hodinách. Naštastie so zapadajúcim slnkom sa trochu rozfúkalo a ochladilo.
      Naši borci pokračujú ako boli, Rasťo sa trápi s achilovkami(už s obomi) a Padyatra si vykračuje celý deň v pohode a chodí spať o 11. Tvrdí, že tento rok je tu na dovolenke, že si za to zaplatil a že ho nemám nikam hnať.
      Chakradhara je v pohode, ako vždy. Dnes prišiel celý vysmiaty že vymyslel básničku: Sedí more na traktore. A smial sa úplne nepríčetne a bolo vidieť že je na seba hrdý. Rasťo ktorý práve sedel pri mne poznamenal, že radšej dve napuchnuté achilovky ako toto.
      Kaneenika stále vedie a vyzerá v pohode ako furt. Sylve sa začalo behať lepšie a pomaly stupa na tabuli, ked som večer odchádzal, bola tuším piata a stále behala, pri stane sedela Shramanyia, celá nešťastná, že Sylva ešte nechce ísť spať. Vraj našla na svojom prehrávači nejakú novú pesničku a furt sa jej nevie nabažiť a behá ako na baterky.
      Na šesťdnovej je pár borcov z Čiech, Vlasta Dvořáček, ktorý prišiel aj so svojim synom, Michal Petříček , Aleš z Prahy....
      Vlastovi to horko moc nešlo, tak bol poobede pomalý, ale v noci som ho videl behať hodne pekne, tak sa asi múdro šetril cez to najväčšie slnko. Michal mal takisto problémy zo slnkom a bolela ho hlava, ale nakoniec išiel spať až o jednej hodine v noci, čo sám vravel že vôbec nečakal, že tak dlho bude na trati.
      Aleš behal pekne vyrovnane a nabehal hodne míľ a pred polnocou bol niekde navrchu tabuľky.
      Tak držte palce a uvidíme čo tam bude dnes.  

  10-dňový beh, 4. deň:
      Dnešný deň bol horúci. Už v noci bolo cítiť, že sa zmenil smer vetra a ze zo studeného sa zmenil na teplý. Takže dnešné slnko sa k tomu pridalo a pálilo o sto šesť.
      Pár bežcov trochu podcenilo, že to je prvý krát čo sú vystavený slnku v tomto roku a niektorí ostali vcelku slušne spálený, ale nič tragické sa nedialo. Počasie má takéto vydržať až do stredy. Dnešná noc, keď som o 4 ráno z treku odchádzal bola ešte stále teplá na krátke rukávy a zrejme aj to vytiahlo dosť z bežcov zo stanov skôr, keď som odchádzal, bolo ich tam už celkom požehnane.
      Madhupran stále vedie, koleno sa mu už trochu popravilo, ale zas ma niečo iné na čo sa sťažuje a kvôli čomu beží na jeho pomery pomaly. Aj napriek tomu sa rozdiel medzi ním a Igorom stále zväčšuje.
      Rasťo väčšinu dňa prechodil kvôli opuchnutej achilovke. Dosť ho to bolí a v podstate znemožnuje akýkoľvek beh. Padyatra je v pohode, aj keď skoro stále chodí, takže míle mu nejak extra nepribúdajú. Ma stále nove otlaky, ale zvláda ich, takže mu na nálade neuberajú.
  Chakradhara je v pohode. Tažko z neho dostať normálneho slova.
      Holky sa pomaly dostávajú do tempa, akurát Zuzka mala dnes trochu slabší deň, ale to je po predošlom dni, kedy behala hodne dobre vcelku očakávatelné.
      Kaneenika sa stále drží prvá, nasledovaná Sarah.
      Dnes skutočne nie je moc o čom písať, ale zajtra štartujú 6 dňovkári, tak bude viac srandy.

  10-dňový beh, 3. deň:    Dnes sa pekne vyčasilo a celý deň svietilo slnko. Akurát teplota sa nevyšplhala moc vysoko a tak prevažná väčšina bežcov stále behá v dlhých rukávoch a dlhých nohaviciach. V noci, ktorá bola jasná ale teplota vraj nad ránom klesla až niekde ku nule a niektorí z bežcov boli ráno, keď vyšli zo stanu behať to po par kolečkách zase zabalili a šli čakať do spacáku príchod slnka a tepla. Napríklad Rasťo.
      Inak ešte k tomu stále pofukuje ten nepríjemný studený vietor, ale vraj zajtra má už byť 25°C a vietor má zoslabnúť.
      Na bežcoch je vidieť, ktorí to trochu moc napálili prvý deň a ktorí šli na pohodu. Niektorí sa už dostávajú do rytmu a začína sa im to celé páčiť, napríklad Sopan si dnes hodne pochvaľoval, že sa mu dobre beží a zvažoval či nemá preradiť na vyššiu rýchlosť a začať robiť vrásky na čele Igora Mudryka, ktorý je pred ním asi 10míľ.
      Madhupran začal zas behať, ale boli ho koleno , ktoré mu opúcha a tak sa pohybbuje relatívne pomaly, na jeho vlastné pomery. Napriek tomu si s prehľadom drží prvé miesto a odstup od druhého Igora.
      Rasťo ako som písal, sa ráno o štvrtej zobudil a začal behať a po štyroch kolečkách sa zase vrátil do stanu očakávať príchod lepších časov. Cez deň behal pekne ale navečer sa mu začala zase zhoršovať achilovka, na ktorej mu napuchla hrčka a tak zvyšok večera odchodil a spať šiel o jedenástej.
  Chakradhara je úplne v pohode, nič moc ho netrápi, behá a vypadá spokojný.
      Padyatra sa ráno postaral o otlaky, tak to vyzeralo že ho už toľko netrápia a celý deň vyzeral spokojne. Síce viac chodí ako behá, ale vyzerá, že to má pod kontrolou a vie čo chce.
      Kaneenika si stále drží tempo a aj prvú priečku na tabuli, nasledovaná je Sárou Barnet z Austrálie, ktorá vyzerá že sa do toho začína dostávať a behá veľmi pekne. Iva je dosť unavená a spomalila a tak sa na tabuli trochu prepadla, ale nemá žiadne vážnejšie problémy a tak to určite ešte doženie.
  Sylva je až na to, že to prvý deň trochu prepálila a je teraz unavená, v pohode a zajtra sa jej sila začne určite vracať.
  Zuzana zase skutočne prekvapila, hlavne svojou disciplinovanosťou a zodpovedným prístupom. Keby som mal súdiť, tak by som povedal že vypadá  zo všetkých bežkýň najviac v pohode, vyrovnané tempo, hodne síl, aspoň tak to vyzerá.

  10-dňový beh, 2. deň:
      Na trať som dorazil tesne pred poludním a odchytený rusmi som sa s nimi odobral do medického stanu masírovať. Takže som zmeškal nový deň na trati. Tak čo som sa teda dopočul bolo že Madhupran zabehol za prvých 24 hodín viac ako 130 míľ bez spánku, druhý za ním Igor Mudryk nasledoval s 90 míľami. Rasťo to nikam netlačil a šiel spať pred polnocou, keď ho začali trochu ťahať šľachy a doobeda to dostal na 80 míľ a 5 miesto. Na dievčenskej strane Kraľuje Kaneenika s solídnym náskokom pred Ivou. Ostatní behajú pekne, až na pár otlakov,  boľavé kolená a unavené nohy po prvom dni je so zraneniami celkom pokoj.
      Skoro poobede začal mať Madupran problémy (podľa jeho komentára „zapálené celé telo“ ) a mal v pláne závod ukončiť, no keď si trochu odpočinul a s pomocou pár ľudí ktorí ho prehovorili aby začal zas aspoň chodiť sa mu predbežne podarilo krízu zažehnať a zostať na trati. Ale napriek tomu veľmi spomalil a keď som o jednej v noci odchádzal, mal nabehaných len niečo cez 150 míľ. Druhý  Igor Mudryk za ním zaostával so 130 míľami.
      Rasťa dnes trochu pobolievala achilovka, ale nič tragické, čo by dobrý strečing nevyriešil. Padyatra mal keď som odchádzal rovnú stovku a kopu začínajúcich otlakov k tomu. Chakradhara vyzerá spokojný a mámi odo mňa klebety, tak  asi bude v pohode, behá a je niekde v strede poľa.
      Dievčatá vyzerajú v pohode, na prvých dvoch miestach sú stále Kaneenika a Iva, obe idú pekne aj keď Iva mi prišla trochu viac unavená, možno to  bude tým včerajším dažďom. Ale dnes sa veľa ľudí prechádzalo, prípadne sa šuchtalo, takže to trochu zanikalo v dave.
      Počasie bolo polooblačné s dosť silným studeným vetrom, ktorý to moc neuľahčuje, na slnečnej záveternej strane je horúco a ako prebehnú na otvorenú časť, tak im je zima, že sa musia stále rozopínať prípadne až obliekať. Zajtra by malo byť teplejšie, noc bola už vcelku pokojná, jasná a nie moc studená. Tak uvidíme čo prinesie zajtrajšok.

  10-dňový beh, 1. deň:
      Už od rána kemp vyzeral tak plný, akoby štartovali naraz aj bežci aj 10 dňového aj 6 dňového behu. Stany pre bežcov sú takmer plné a plocha pre vlastné stany zaplnená z dvoch tretín.
      Z Čiech a Slovenska tu tohto roku prišlo zase hojne bežcov a dve kuchárky, tak sme tu hneď po Rusoch a Ukrajincoch, druhy najpočetnejší. Tých je tu ale toľko, že to občas vyzerá ako invázia.
      Počasie ešte deň pred závodom moc neprialo, po dvoch dňch vytrvalého dažďa bola časť trate zaplavená a pumpovanie vody z trate sa skončilo asi hodinu pred štartom.
      Počasie pred štartom vyzeralo sľubne, pod mrakom a cca 18°C, ale asi 10 minút po štarte sa pomaly rozpršalo, klesla teplota a vytrvalý dážď skončil až niekedy pred polnocou.
      Hneď od štartu sa na prvom mieste usadil favorit závodu Madupran Schwerk, ktorý sa po 7 hodinách, ked som odchádzal blížil 50 míľam.
      Ostatní bežci bežali pekne, každý sa boril s upršaným a studeným prvým dnom po svojom, z prvých pár hodín je ťažko niečo usudzovať alebo komentovať, uvidíme aké budú výsledky po prvom dni.
      Teraz keď toto píšem je 9 hod ráno a vonku je síce čerstvo ale polooblačno a podla predpovede počasia nás čaká slnečný týždeň, tak verím že nálada na trati bude určite lepšia ako včera.


  Už zajtra 22. apríla o 12:00 začína v New Yorku 6 a 10 dňový beh. Aj tento rok na ňom štartuje niekoľko Slovákov a Čechov. Pranab Vladovič, ktorý pomáha pri organizovaní preteku bude pravideľne posieľať informácie. Tu je predbežný zoznam štartujúcich:

  10-dňový beh, muži
  :
  Madhupran Schwerk,53, Solingen,Germany
  Hubert Muckenhumer,41,Salzburg,Austria
  Sopan Tsekov,28,Sofia, Bulgaria
  Luis Rios,61, Brooklyn,NY USA
  Devabala Malits,37,Szechesfehervar,Hungary
  Rasto Ulicny,28.Presov,Slovakia
  Igor Mudryk,34,Vinnitsa,Ukraine
  Yuri Trostenyuk,45,Vinnitsa,Ukraine  
  Andrey Andreyev,42, St. Petersburg, Russia
  Michel Gouin,48,Drummondville,Quebec,Canada
  Frederick Davis III,61,Clevland,OH USA
  Chakradhara Caslava,33, Zlin, Czech Republic
  Arun Bhardwaj,40,New Delhi India
  Brian Marshall,54,Johannesburg,South Africa
  Radi Milev,60, Kazanlak, Bulgaria
  Padyatra Komak,34,Bratislava,Slovakia
  Jewgenij Kuschnow,30,Vienna,Austria
  Mykhaylo Ukrainskyi,36,Berdyansk,Ukraine
  Vladimir Razumovsky,35,Krasnodar,Russia
  Pradeep Hoogakker,30 Den Haag,Netherlands
  Mike Brooks,63,Danville,Maine USA
  Klaus Schulz,68,Berlin,Germany

  10-dňový beh, ženy:
  Kaneenika Janakova,38, Bratislava,Slovakia
  Ivana Nemcova,28,Prague,Czech Republic
  Sarah Barnett,33,Adelaide,Australia
  Jayasalina Olga Abramovskikh,28,Moscow,Russia
  Svitlana Samarina,34,Kiev,Ukraine
  Tatjana Jauk,38,Maribor,Slovenia
  Pratishruti Khisamoutdinova,65,Smolensk,Russia
  Karnayati Morison,62,Ottawa,Ont.,Canada
  Alfia Olga Soboleva,46,Smolensk,Russia
  Sylva Stradalova,30,Zlin,Czech Republic
  Shreshta Kirschner,43,Munich,Germany
  Tirtha Voelckner,37,Munich,Germany
  Petra Missbrenner,39,Vienna, AUT
  Kateryna Krot,33,Mariopol, Ukraine
  Abhaya Field,64,Christchurch,New Zealand
  Iris Klapper,34,Christchurch,New Zealand
  Kushali Tarantsova,41,Kiev,Ukraine
  Elena Kareva,33,Volgograd Russia
  Elena Sidorenkova,42,Smolensk Russia
  Preetidutta Thorpe,29,Auckland,New Zealand
  Zuzana Doczlova,31,Kosice,Slovakia
  Bigalita Egger,68, Culver City,CA USA
   
  6-dňový beh, muži:
  Vlastimil Dvoracek,49,Nad Orlici, Czech Republic
  John Spofford,49,Honaunau,HI USA
  Mark Dorion,49, El Paso,TX USA
  Pete Stringer,67,Osterville,MA USA
  Darren Worts,38,Chatham,NJ USA
  Joe Cleary,69,Georgetown,Ontario,Canada
  Chanakhya Jakovic,55,Jamaica,NY (UK)
  Viddyut Balmer,26, San Francisco,CA USA
  Larry Phillips,48,Red Hook,NY USA
  Allan Harman,47,West Vancouver,BC Canada
  Michal Petricek,44,Brno,Czech Republic
  Roman Dzierlatka,52,Bristol,CT USA
  Andy Cable,43,Monroe,CT USA
  Volodymyr Hlushchuk,48,Vinnitsa, Ukraine
  Ales Pliva,Prague,Czech Republic
  Baridhi Yonchev,28,Sofia,Bulgaria
  Mikhail Vasilchenko,43,Omsk Russia
  Alexander Kharko,45,Kiev,Ukraine
  Andrey Somov,29,St.Petersburg,Russia
  Veaceslav Dodonu,33, Geneva,Switzerland
  Alexander Dolbilov,59,Izhevsk,Russia
   
  6-dňový beh, ženy:
  Dipali Cunningham,50, Melbourne,Australia
  Pam Reed,48,Tucson,Arizona USA
  Lenka Svecova,34,Brno,Czech Republic
  Sunanda Minarikova,34,San Francisco,CA(Czech Rep)
  Shishaldin Hanlen,28,Brooklyn,NY USA
  Vishuddhi Trummer,46, Vels,Austria
  Niribili File,63, Auckland New Zealand
  Uljana Jevdokimova,54,Kerava,Finland
  Nabhoniya Butler,37,Auckland,New Zealand
  Liubov Stebneva,53,St Petersburg Russia
  Rageshri Muzychenko,38,Kiev,Ukraine  
  Lydia Fischer,38,Vienna,Austria
  Sandra Tribulin,32,Novi Zednik,Serbia
  Pati Ibinova, 44,Chelyabinsk,Russia
  Regina Plyavinskaya,43,St Petersburg,Russia

  Viac na www.srichinmoyraces.org

  Související články:
  10 a 6 dňový beh 2008, New York (04.05.2008)
  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  | Autor: Prānjal | Počet komentárov: 3 | Pridať komentár | podpor nás na vybrali.sme.sk podpor nás na vybrali.sme.sk| Informační e-mailVytlačiť článok
  Google

  Novinky
  08.11.2010: 100 km E.A.A. EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  Muži:
  1. JONAS BUUD, SWE, 6:47:40
  2. OLEKSANDR HOLOVNYTSKYY, UKR, 6:51:03
  3. ANDRÉ COLLET, GER, 6:51:54

  7. DANIEL ORÁLEK, CZE, 6:58:26
  21. ONDREJ EVIN, SVK, 7:25:53
  27. PETER TICHY. SVK, 7:35:28
  34. MILAN ADAMEC, CZE, 7:49:20
  49. JAROSLAV BOHDAL, CZE, 8:14:53
  55. SLAVOMIR LINDVAI, SVK, 8:35:17
  61. RUDOLF LORENCIK, SVK, 8:55:11
  63. JAN BUJNAK, SVK, 9:23:34

  Ženy:
  1. ELLIE GREENWOOD, GBR, 7:29:05
  2. MONICA CARLIN, ITA, 7:30:50
  3. LIZZY HAWKER, GBR, 7:33:26

  30. ALENA ŽÁKOVSKÁ, CZE, 9:34:32
  32. MARTINA JUDA, CZE, 9:56:17
  33. VILMA PODMELOVÁ, CZE, 10:21:09

  28.09.2009: Spartathlon 2009
  Muži:
  1. Ryoichi Sekiya, JPN, 23:48:24
  2. Lars Christofferse, DAN, 24:31:45
  3. Jon Berge, NOR, 25:09:38

  10. Slavomír Lindvai, SVK, 27:16:10

  Ženy:
  1. Sumie Inagaki, JPN, 27:39:49
  2. Yoshido Matsuda, JPN, 31:16:12
  3. Lisa Bliss, USA, 32:23:26

  11.05.2009: Self-Transcendence 12+24 Stunden-Lauf Basel
  24-hodinový beh

  Muži:
  1. Kai Horschig, GER, 212,686km
  2. Ananda-Lahari Zuščín, SVK, 209,747km
  3. Victor Rodionov, LAT, 209,121km

  Ženy:
  1. Carmen Hilderbrand, GER, 207,390km
  2. Nicole Kresse, GER, 176,358km
  3. Ramona Thevenet-Smith, GBR, 166,224km

  12-hodinový beh

  Muži:
  1. Simon Schmid, SUI, 129,120km
  2. Udo Stossberger, GER, 127,512km
  3. Grigire Cilipic, MDA, 127,370km

  Ženy:
  1. Regina Berger-Schmitt, GER, 111,331km
  2. Caroline Girod, SUI, 98,300km
  3. Belinda Eckert, GER, 96,309km

  05.05.2009: IAU 24h World Challenge, Bergamo, Taliansko
  Muži:
  1. Henrik Olson, SWE, 257,042km
  2. Ralf Weis, GER, 244,492km
  3. Yuji Sakai, JPN, 242,713km

  29. Petr Dostálek, CZE, 213,466km
  34. Slavomír Lindvai, SVK, 208,898km
  39. Miroslav Osladil, CZE, 206,233km
  64. František Gállik, SVK, 183,951km
  74. Martin Huncovský, CZE, 177,319km
  137. Ján Bujňák, SVK, 52,161km

  Ženy:
  1. Anne-Cecile Fontaine, FRA, 243,644km
  2. Brigitte Bec, FRA, 234,977km
  3. Monica Casiraghi, ITA, 223,848km

  38. Martina Nemečková, CZE, 175,098km
  50. Pavnína Procházková, CZE, 154,900km
  56. Dagmar Hurková, CZE, 137,963km

  05.05.2009: Self-Transcendence Six and Ten Day Race, New York
  10-dňový beh

  Muži:
  1. Madhupran Schwerk, GER, 777 míľ
  2. Igor Mudryk, UKR, 712 míľ
  3. Yuri Trostenyuk, UKR, 629 míľ

  12. Chakradhara Čáslava, CZE, 501 míľ
  13. Rastislav Uličný, SVK, 495 míľ
  19. Padyatra Komák, SVK, 408 míľ

  Ženy:
  1. Kaneenika Janáková, SVK, 707 míľ (Slovenský rekord)
  2. Sarah Barnett, AUS, 684 míľ
  3. Jayasalini Abramovskikh, UKR, 619 míľ

  6. Ivana Nemcová, CZE, 559 míľ
  10. Sylva Stradalová, CZE, 525 míľ
  14. Zuzana Dócziová, SVK, 503 míľ

  6-dňový beh

  Muži:
  1. Darren Worts, USA, 420 míľ
  2. Vilodymyr Hlushchuk, UKR, 391 míľ
  3. Vlastimil Dvořáček, CZE, 375 míľ

  11. Ales Pliva, CZE, 293 míľ
  12. Michal Petříček, CZE, 285 míľ

  Ženy:
  1. Dipali Cunningham, AUS, 513 míľ (WR)
  2. Pam Reed, USA, 490 míľ
  3. Lenka Švecová, CZE, 372 míľ

  9. Sunanda Mináriková, CZE, 284 míľ

  05.05.2009: Podvihorlatský maratón 2009
  Muži:
  1. Ferenc Biri, HUN, 2:43:09
  2. Vladislav Lipovský, SVK, 2:44:46
  3. János Zabari, HUN, 2:45:24

  Ženy:
  1. Anna Balošáková, SVK, 3:35:26
  2. Zlatica Semanová, SVK, 3:40:23
  3. Erika Billá, SVK, 3:43:39

  16.04.2009: Athens Ultramarathon Festival 24h, 48h, 72h and 7 days
  7 dňový beh

  Muži:
  1. SICHEL WILLIAM, GBR, 805km
  2. LO WEI NING, TPE, 789,217km
  3. NOMIKOS NIKITAS, GRE, 771km

  Ženy:
  1. JANOSI ELVIRA, HUN, 436,156km

  72 hodinový beh

  Muži:

  1. BATZOGLOU VAGELIS, GRE, 415km
  2. KOROVESIS GEORGE, GRE, 304,305km
  3. PRIMUS THOMAS, AUT, 300km

  Ženy:

  1. HUANG SHU MIN, TPE, 407,507km

  48 hodinový beh

  Muži:
  1. KAZOURIS DIMITRIS, GRE, 300km
  2. JONES COLIN, GBR, 275km
  3. PAPACHARALABOUS NIKOS, GRE, 216km

  Ženy:
  1. GIANNAKOPOULOU DIMITRA, GRE, 201km
  2. VENITI MARIA, GRE, 134,72km

  24 hodinový beh

  Muži:
  1. GEORGIOPOULOS KONSTANTINOS, GRE, 211km
  2. NIKOLIS CHARALAMBOS, GRE, 207,228km
  3. MUSTALA ARI, FIN, 204,892km

  Ženy:
  1. BERCES EDIT, HUN, 201,237km
  2. CHIA LUH SIN, TPE, 193,52km
  3. AHLHOLM TUULA KRISTIINA, FIN, 185,462km

  07.04.2009: Marathon Des Sables 2009
  Muži:
  1. Mohamad Ahansal, MAR, 16:27:26
  2. Aziz El Akad, MAR, 16:31:40
  3. Salameh Al Aqra, JOR, 17:15:06

  234. Stanislav Kmec, SVK, 31:04:25

  Ženy:
  1. Touda Didi, MAR, 23:30:44
  2. Meghan Hicks, USA, 24:29:16
  3. Luz Perez Carbajo, ESP, 24:38:32

  47. Ivana Pilarova, CZE, 40:50:12

  29.03.2009: ČSOB Bratislava Marathon
  Muži:
  1. HAURYCHENKO Aliaksej, BLR, 2:21:40
  2. BARTKIEWICZ Krzysztof, POL, 2:31:38
  3. HOLEČKO Martin, SVK, 2:31:47

  Ženy:
  1. FÖLDINGNÉ NAGY Judit, HUN, 2:50:21
  2. PETNUCHOVÁ Ingrid, 2:51:05
  3. MARTINCOVÁ Ivana, 2:54:17

  23.03.2009: Furčianský maratón
  Muži:
  1. Slavomír Lidvai, SVK, 2:53:25
  2. Ondrej Evin, SVK, 2:55:12
  3. Rudolf Lorenčík, SVK, 2:56:50

  Ženy:
  1. Zlatka Semanová, SVK, 3:55:08
  2. Eva Hatalová, SVK, 3:55:23
  3. Alžbeta Tiszová, SVK, 4:15:05
  Archív správ...

  Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.
  Vaše pripomienky, podnety a námety zasielajte na náš mail ultrabeh - ZAVINÁČ - ultrabeh.sk .